Oficjalnie otwieram Plemię Kitika! Można wysyłać formularze na Howrse jożemjo, można też wysyłać pierwsze opowiadania. Miejmy nadzieję, że przetrwa jak najdłużej.

Comments (1)

On 9 lutego 2016 09:59 , Anonimowy pisze...

Hehehe.... Chyba nic nie przetrwa ;) Bo nie powsta ;p