Oficjalnie otwieram Plemię Kitika! Można wysyłać formularze na Howrse jożemjo, można też wysyłać pierwsze opowiadania. Miejmy nadzieję, że przetrwa jak najdłużej.
06:03 |
Category: |
1 komentarze
Copyright 2009. All right reserved. Blogger Skins Design by Good Design Web
© 2009 Plemię Kitika
Comments (1)
Hehehe.... Chyba nic nie przetrwa ;) Bo nie powsta ;p