Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o rangach w naszym Stowarzyszeniu.
1. Wódz, czyli Alfa. Jest nim administrator. Wódz może mieć jedno dodatkowe stanowisko. Przysługuje mu nieskończoność pieniędzy.
2. Rada Plemienna, czyli Bety i Gammy. Są to wilki zajmujące stanowiska nadawane przez Wodza. Różnią się od siebie wysokością dzierżonych stanowisk - Bety to przywódcy migracji, główni szamani. Natomiast Gammy to przywódcy polowań, główni zielarz, boboczni szamani. Mają stawkę wyższą o 20 Taira. Urzędnikiem zostaje się z woli Alfy, za przesyłanie pomysłów (realnych), grafik i inną pomoc przy prowadzeniu bloga.
3. Omegi, czyli zwykli członkowie. Zajmują zwykłe stanowiska.
1. Wódz, czyli Alfa. Jest nim administrator. Wódz może mieć jedno dodatkowe stanowisko. Przysługuje mu nieskończoność pieniędzy.
2. Rada Plemienna, czyli Bety i Gammy. Są to wilki zajmujące stanowiska nadawane przez Wodza. Różnią się od siebie wysokością dzierżonych stanowisk - Bety to przywódcy migracji, główni szamani. Natomiast Gammy to przywódcy polowań, główni zielarz, boboczni szamani. Mają stawkę wyższą o 20 Taira. Urzędnikiem zostaje się z woli Alfy, za przesyłanie pomysłów (realnych), grafik i inną pomoc przy prowadzeniu bloga.
3. Omegi, czyli zwykli członkowie. Zajmują zwykłe stanowiska.
12:16 |
Category: |
0
komentarze